Granit Naturalny - sklep internetowy z produktami granitowymi

Płyta granitowa chodnikowa płomieniowana szara G603 (100x80x8)

Wysyłka w: 48 godzin sprawdź koszty >
Cena (m2): 199,00 zł 199.00
  ( 1 szt. = 99,50 zł )
Cena netto: netto: 161,79 zł
  ( 1 szt. = 80,90 zł )
ilość m2

Opis

Opis

Płyta kamienna chodnikowa - twarda i wytrzymała

Płyta chodnikowa z granitu płomieniowanego w kolorze szarym G603 to wysokiej jakości produkt, która dzięki swojej wytrzymałości sprawdzi się przede wszystkim w miejscach ruchu kołowego. Oferowane grubości płyty chodnikowej idealnie się nadadzą na podjazdy, chodniki, drogi dojazdowe. Do czyszczenia miejsc wyłożonych płytą chodnikową bezpiecznie można używać myjki ciśnieniowej, która szybko i z dużą łatwością poradzi sobie z większością plam. Płyta wykończona jest metodą śrutowania, która uwypukla piękno granitu zapewniając jednocześnie chropowatą i antypoślizgową powierzchnię. W ofercie naszego sklepu dostępne są różne grubości i długości płyty, w tym płyty wielkoformatowe. Sprawdź także inne płyty chodnikowe granitowe!

W kalkulatorze ceny widoczny jest przelicznik jednostki miary ze szt. na m2, który ma na celu ułatwić przeliczenie potrzebnej ilości produktu.

 

Ważne informacje

* zdjęcia mają charakter poglądowy, granit to kamień naturalny, dlatego mogą występować różnice w strukturze, układzie użyleń, odcieniu wybranego koloru

* mogą również wystąpić naturalne dla kamienia myszki, a także rudości (skład kamienia lub/i efekt po obróbce, który można usunąć środkiem deironizującym)

* również rozmiary rzeczywiste, ze względu na naturalne pochodzenie granitu i sposób wytworzenia produktu, mogą się różnić od wymiarów nominalnych; dla grubości ≤ 30 mm odchylenie wynosi ± 3 mm, dla grubości > 30 mm ≤ 80 mm odchylenie wynosi ± 4 mm, dla grubości > 80 mm odchylenie wynosi ± 7 mm; na wymiarach powierzchni (długość, szerokość) odchylenie wynosi ± 4 mm (zgodne z normą PN-EN 1341:2013, klasa I)

* przy wyliczaniu potrzebnej ilości, pamiętaj uwzględnić fugę

 

 

Dlaczego granit jest tak wyjątkowy?


 

Dane techniczne

Dane techniczne
Opakowanie 7,2
Minimum logistyczne 7,2
Powierzchnia m2 dla 1szt. 0,8
Ilość szt. na palecie 9
Waga 1 m2 212
Waga 1 szt. 169,6
Ilość m2 na palecie 7,2
Pełny rozmiar (cm) 100x80
Grubość (cm) 8
Rodzaj obróbki płomieniowanie
Kolor szary
Kraj pochodzenia Chiny
Gatunek I
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
if(window.userLoggedIn){ }
Sklep internetowy Shoper.pl