Masz pytania? Zadzwoń

ZAMÓW ON-LINE Z DOSTAWĄ POD WSKAZANY ADRES | DUŻY WYBÓR I SZYBKA REALIZACJA

KRAWĘŻNIKI GRANITOWE

Krawężniki to ten rodzaj struktury, który często niesłusznie zostaje zepchnięty na sam koniec przy planowaniu i konstrukcji chodników, podjazdu czy przydomowego parkingu. To, jak położony zostanie krawężnik i z jakiego budulca będzie on wykonany, wpłynie w dużej mierze na żywotność ogrodzonej nim nawierzchni oraz finalny wydźwięk całej kompozycji. Niskiej jakości materiał czy nieprzemyślany format może sprawić, że wytyczona droga będzie nie tylko nieatrakcyjna, ale także niepraktyczna. Krawężniki granitowe to rozwiązanie, które eliminuje te zagrożenia. Ich struktura jest mocna, odporna na zagrożenia wynikające z intensywnej eksploatacji, jak najeżdżanie na krawężnik samochodem, a także niszczycielski wpływ niekorzystnych warunków pogodowych. Krawężniki granitowe i oporniki nawet pomimo upływu wielu lat nie tracą na swej wyjątkowej barwie i szlachetnym fasonie i co ważne doskonale współgrają z większością materiałów wykorzystywanych w kładzeniu powierzchni jak np. kostka granitowa.

Proste i funkcjonalne krawężniki kamienne z granitu

Krawężniki granitowe stosuje się przy budowie dróg, ulic, chodników, tarasów czy parkingów. Niewątpliwą zaletą krawężników z granitu jest ich trwałość i odporność na uderzenia. Najechanie samochodu kołami na krawężnik nie spowoduje uszkodzeń, w przeciwieństw do betonowych, które po uderzeniu mogą pękać na całej grubości. Dlatego to inwestycja, która się opłaca. Krawężniki kamienne z granitu pełnią rolę wykończeniową przy budowie nawierzchni z kostki czy płyt granitowych. Mają za zadanie zapobiec rozsuwaniu się ścieżki, drogi czy chodnik, odgrodzić miejsca wybrukowane, mogą również tworzyć obrzeże trawnikowe, ogrodzenie, murek czy schody.

Krawężnik granitowy cięty płomieniowany jasnoszary STRZEGOM (20x30x80-120) 12 t - 48 h Krawężnik granitowy cięty płomieniowany jasnoszary STRZEGOM (20x30x80-120) 12 t - 48 h
ekspresowa wysyłka 48hwysyłka w 48h
Cena: 119,00 zł / mb. 147,00 zł netto: 96,75 zł / mb. 119,51 zł
mb.
zobacz więcej
  • promocja
Krawężnik granitowy przejściowy 43,5x31 → 20x30 Krawężnik granitowy przejściowy 43,5x31 → 20x30
ekspresowa wysyłka 48hwysyłka w 48h
Cena: 415,00 zł / mb. netto: 337,40 zł / mb.
mb.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl