Granit Naturalny - sklep internetowy z produktami granitowymi

DOSTAWA OD 249 ZŁ / 1t NA WSKAZANY ADRES INWESTYCJI! | ZAMÓW JUŻ DZIŚ!

<div class="box-2 myinline"><a href="/strefa-partnera"><img src="/public/assets//zostan-partnerem_min.jpg" alt="" width="945" height="630" /></a></div>
<div class="box-2 myinline"><a href="/probki"><img src="/public/assets/zamow-probki_min.jpg" alt="" /></a></div>

<div class="box-2 myinline"><a href="/strefa-partnera"><img src="/public/assets//zostan-partnerem_min.jpg" alt="" width="945" height="630" /></a></div>
<div class="box-2 myinline"><a href="/probki"><img src="/public/assets/zamow-probki_min.jpg" alt="" /></a></div>

Zwroty i reklamacje

Zwroty i reklamacje Granitnaturalny

Zwrot

Produkty zamówione w sklepie internetowym Granit Naturalny mogą być zwrócone w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Wystarczy, że wyślesz do nas oświadczenie o odstąpieniu od umowy na adres mailowy info@granitnaturalny.pl lub pocztą tradycyjną na adres Granit Naturalny Sp. z o.o., Wojciechówka 5, 62-800 Kalisz  (możesz skorzystać naszego formularza, do pobrania tutaj).

Po otrzymaniu takiego zgłoszenia, potwierdzimy jego otrzymanie, wskażemy szacowane koszty odesłania i adres/adresy zwrotu produktów (w zależności z jakich magazynów wyjeżdżał produkt).

Kolejnym krokiem jest sam zwrot towaru w terminie nie później niż 14 dni od dnia otrzymania informacji o kosztach i adresach zwrotu. Prosimy o odpowiednie zabezpieczenie produktów, by uniknąć uszkodzeń podczas transportu.

Zwrotu wpłaty (w tym koszt dostarczenia towaru, do kwoty najtańszej dostawy dla danego zamówienia) dokonujemy do 14 dni od daty otrzymania produktów, przelewem bankowym na konto wskazane formularzu zwrotu.

Koszt odesłania towaru ponosi Klient. Szczegóły dot. odstąpienia od umowy w regulaminie sklepu.

 

schemat zwrotu w sklepie online

 

 

Reklamacja

Zgodnie z obowiązującym prawem, produkty wadliwe podlegają reklamacji. Jako Sprzedawca ponosimy również względem Klienta-Konsumenta odpowiedzialność z tytułu rękojmi.

Pismo reklamacyjne należy do nas wysłać na adres mailowy info@granitnaturalny.pl lub pocztą tradycyjną na adres Granit Naturalny Sp. z o.o., Wojciechówka 5, 62-800 Kalisz (możesz skorzystać naszego formularza, do pobrania tutaj). W celu przyspieszenia procesu reklamacyjnego prosimy:

- opisać wadę, datę i okoliczności jej wystąpienia (rekomenduje dołączyć zdjęcia)

- określić żądania w związku z wadą towaru: naprawa, wymiana, obniżenie ceny czy zwrot kosztów.

W ciągu 14 dni rozpatrzymy reklamację, żądania i poinformujemy o sposobie rozwiązania.

Jeśli zajdzie ewentualna potrzeba odesłanie produktów w celu weryfikacji wady, skontaktujemy się niezwłocznie po otrzymaniu pisma reklamacyjnego i wskażemy szacowane koszty oraz adres/adresy zwrotu towaru. Koszt odesłania towaru w tej sytuacji ponosi Klient. W przypadku uznania reklamacji, koszty przesyłki są zwracane.

Szczegóły dot. reklamacji i gwarancji w regulaminie sklepu.

 

schemat reklamacji w sklepie granit naturalny

 

 

Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie odpowiemy na pytania i wątpliwości dot. zwrotów i reklamacji.

+48 693 010 919

info@granitnaturalny.pl

 

Newsletter
Zapisz się do newslettera i otrzymuj bieżące informacje o naszej firmie i produktach!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium