Granit Naturalny - sklep internetowy z produktami granitowymi

DOSTAWA OD 249 ZŁ / 1t NA WSKAZANY ADRES INWESTYCJI! | ZAMÓW JUŻ DZIŚ!

Kontakt Szukaj Konto Koszyk: (pusty)

Kostka łupana granitowa szara Strzelin

Lubisz oryginalne rozwiązania, które gwarantują niepowtarzalność? Kostka Strzelin łupana jest zatem propozycją stworzoną z myślą o Twoich potrzebach. Naturalna kostka łupana szara zapewnia wysoki poziom niezawodności, ze względu na swoje właściwości. Jest ona odporna na promieniowanie słoneczne, wilgoć, częste zmiany temperatury, opady atmosferyczne, czy nawet przeciążenia wynikające z eksploatacji na obiektach, na których parkują auta. Kostka łupana granitowa szara Strzelin jest więc uniwersalnym produktem, który można z powodzeniem wykorzystać w obiektach komercyjnych, jak i w przydomowych ogrodach i na podjazdach. Ze względu na wysoki poziom estetyczny, jest to najlepszy produkt, gdy w grę wchodzi elegancja. Granit prezentuje się niezwykle efektownie, a tworzone przez niego elementy małej architektury są bardzo kunsztowne. Jednocześnie szara łupana kostka Strzelin jest niezwykle wytrzymała i odporna na warunki atmosferyczne w większym stopniu niż inne materiały wykorzystywane do budowy podjazdów lub elementów małej architektury. Granitowa kostka łupana Strzelin może być czyszczona samą wodą, gdyż granit jest materiałem mało nasiąkliwym. Oznacza to, że nawet w trudnych warunkach pozostaje taki sam pod względem wizualnym nawet przez wiele dekad. Kostka granitowa jest też bardzo odporna na wycieranie, więc świetnie nadaje się do budowy ciągów pieszych.

 

Kostka granitowa łupana szary STRZELIN 15/17 (16x16x16) Kostka granitowa łupana szary STRZELIN 15/17 (16x16x16)
Cena: 538,00 zł / t netto: 437,40 zł / t
(1 m2 = 215,20 zł)
t
zobacz więcej
Kostka granitowa łupana szary STRZELIN 4/6 (5x5x5) Kostka granitowa łupana szary STRZELIN 4/6 (5x5x5)
Cena: 538,00 zł / t netto: 437,40 zł / t
(1 m2 = 59,78 zł)
t
zobacz więcej
Kostka granitowa łupana szary STRZELIN 8/11 (10x10x10) Kostka granitowa łupana szary STRZELIN 8/11 (10x10x10)
Cena: 523,00 zł / t netto: 425,20 zł / t
(1 m2 = 116,22 zł)
t
zobacz więcej

Kostka łupana granitowa szara jest u nas dostępna w wielu wariantach pod względem wielkości. Są to:5x5x5,10x10x10, 16x16x16. Dzięki tak bogatemu wyborowi można z niej tworzyć kreatywne wzory i wykorzystać w zróżnicowanych elementach architektonicznych, nawet o nieregularnych kształtach. Szara łupana kostka Strzelin jest produktem całkowicie naturalnym, więc każda sztuka może się nieco od siebie różnić, jednak zapewniamy, że wymiary są bardzo precyzyjnie zachowane, co sprawia, że układanie kostki nie sprawia problemu.

Gdzie sprawdzi się szara łupana kostka Strzelin?

Szeroki zakres zastosowania na podjazdach, parkingach i chodnikach oferuje nieograniczone możliwości zarówno dla osób prywatnych, firm, jak i instytucji publicznych. Kostka granitowa brukowa to wyjątkowo wytrzymały produkt, który spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Łupana kostka brukowa posiada nieregularne kształty, lecz w dalszym ciągu charakteryzuje się imponującą wytrzymałością. Będzie więc wiernie służyć przez wiele lat użytkowania. Sprawdź propozycje, które czekają na Ciebie w Granitnaturalny.pl i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić. Gwarantujemy zadowolenie z wyboru.

categorycategory
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium